Охорона території

Надійна охорона територій

Забезпечити безпеку

Охорона периметрів з огорожами

Ми забезпечимо цілодобову охорону Вашого об’єкта з залученням наших співробітників. При необхідно ми обладнаємо периметр системами відеоспостереження та додатковими системами охорони периметра.

(Русский) Охрана территории
(Русский) Охрана территории

Охорона приватних будинків і котеджів

Наші фахівці забезпечать надійну охорону території котеджного селища або приватного будинку. Ми сформуємо надійну систему охоронної безпеки, яка створить потужний щит для Вашого об’єкту.

Охорона будівельних майданчиків, складів, тимчасових об'єктів

З Охорона-Сервіс Вам не потрібно шукати охорону на Ваші об’єкти і нести ризики неякісного підбору персоналу. Наші співробітники забезпечать збереження Вашого майна.

strojploschadka

Забезпечити безпеку

Фізична охорона території в Харкові

Агентство «Охорона-Сервіс» бере на себе охорону територій, невеликих дачних ділянок і великих промислових об’єктів площею до декількох квадратних кілометрів.

Солідний досвід наших фахівців дозволяє керуватися в роботі готовими проектами для різних об’єктів: звернувшись до нас, Ви зможете в повній мірі оцінити переваги такого персонального підходу.

Для вибору оптимального комплексу послуг проводиться експертна оцінка, в якій враховуються: площа, ступінь ризиків, цінність майна та ін. На підставі результатів оцінки складається проект з охорони території об’єкта, і забезпечується максимально ефективна охорона.

Ми швидко і якісно організуємо охорону територій:

-періметров з огорожами;

-Приватні будинків, котеджів;

-будівельних майданчиків, складів, тимчасового житла і ін. тимчасових об’єктів.

Виберіть надійну охорону в Харкові за доступною ціною, зв’яжіться з нашими фахівцями!

Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом