Пультова охорона

ШУКАЄТЕ надійну охорону?

Замовте охорону в Охорона-Сервіс

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Ми маємо великий досвід і сучасне оснащення. Наші фахівці готові в найкоротший термін й за вигідною ціною вирішити завдання пультової охорони різного рівня: від охорони невеликого офісу або кіоску до багаторівневих систем охорони великих об’єктів.

Ми забезпечимо надійну охорону Вашого офісу в будь-який час. Оперативний виїзд груп швидкого реагування. Довірте професіоналам збереження майна Вашого бізнесу.

охрана квартиры

Ми використовуємо новітні технічні засоби охоронної та тривожної сигналізації. Пульт централізованої охорони здійснює цілодобове спостереження за об’єктом. У разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки до Вас моментально виїжджає група швидкого реагування.

Пультова охорона забезпечить безпеку Вашого будинку. Ми маємо чіткі алгоритми дій для кожного співробітника, стежимо за розвитком технологій і безперервно вдосконалюємо процеси роботи.

Пультова охорона дачі – один з найнадійніших способів захистити дачний будинок від проникнення злодіїв, осіб без певного місця проживання, вандалів. Для підвищення ефективності охорони може здійснюватися приватне патрулювання території садового товариства або дачного кооперативу співробітниками Охорона-Сервіс.

Охорона-Сервіс надійно убезпечить Ваше авто від угону з послугою “Пультова охорона гаража”. За сигналом тривоги наша група прибуде на місце протягом 3-5 хвилин і знешкодить грабіжників.

Дізнайтеся вартість Вашої системи безпеки

До базового комплекту входить: централь управління датчиками, датчик від проникнення, датчик руху, брелок для управління
Оберіть об'єкт, який Ви хочете поставити під охорону
Оберіть кількість кімнат / приміщень
Оберіть кількість дверей

Ми використовуємо новітні технічні засоби охоронної та тривожної сигналізації, в тому числі і бездротові системи AJAX. У разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки до вас моментально виїжджає група реагування.

Група швидкого реагування прибуває протягом 3-5 хвилин і присікає протиправні дії на об’єкті.

Тривожна кнопка використовується, коли на об’єкті знаходяться люди, в разі виникнення потенційно небезпечної ситуації. Сигнал від натискання кнопки надходить на пульт, і здійснюється негайний виїзд групи.

Охоронна сигналізація – найважливіший захід превентивного захисту майна, ефективна система контролю всередині об’єкта і на його зовнішній території.

Пультова охорона об’єкту зараз є необхідним засобом безпеки.

Спрацьовування сигналізації може супроводжуватися гучним звуковим сигналом. Він привертає увагу, і вже цим відлякує зловмисників. В цей же час на пульт спостереження надходить повідомлення про порушення кордону, що охороняється. Співробітники охорони моментально реагують на виклик.

Служба охорони «ОХОРОНА-СЕРВІС» має багаторічний досвід забезпечення охорони об’єктів різної складності. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, досліджують ринок, стежачи за новинками охоронних технологій.

Ми знайдемо найкраще рішення поставленого вами завдання з охорони території та внутрішнього простору комерційного, виробничого та житлового приміщення з мінімальним вкладенням коштів.

У нас вже понад 3000 об’єктів підключені до охоронної сигналізації в Харкові.

Щоб замовити послугу “Пультова охорона”, залиште замовлення у чаті, в формі зворотного зв’язку або зателефонуйте нам.

Онлайн заявка