Монтаж відеоспостереження

Установка систем відеоспостереження

Доступні ціни, висока якість, професіоналізм

Забезпечити безпеку

Охоронне відеоспостереження від Охорона-Сервіс

1. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Ми займаємося проектуванням та монтажем об`єктів відеоспостереження більше 17 років. Кожен проект ретельно опрацьовується з урахуванням його особливостей. Ми працюємо тільки з ліцензованим і перевіреним обладнанням, тому Ви отримуєте систему відеоспостереження високої якості.

2. МАТЕРІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються.

3. ДОСТУПНА ЦІНА

Будь-яку камеру відеоспостереження у нас Ви можете придбати за ціною нижче, ніж у конкурентів. Якщо Ви знайдете дешевше, ми знизимо для Вас ціну на 10% нижче, ніж у конкурентів!

4. ПІДТРИМКА 24/7 ЦІЛИЙ РІК

У разі збою або поломки обладнання, наш фахівець ліквідує поломку оперативно в будь-який час доби..

видеонаблюдение

Як замовити установку відеоспостереження

Крок 1

Виберіть підходящу Вам систему охоронного відеоспостереження або задайте питання нашим фахівцям.

Крок 2

Наш фахівець зв'яжеться з Вами, уточнить деталі й надасть детальну консультацію.

Крок 3

Наш інженер прибуде до Вас на об'єкт, зробить його оцінку і розробить для Вас оптимальне рішення.

Крок 4

Ми розробимо проект системи відеоспостереження, розрахуємо вартість робіт і підпишемо з Вами договір.

Крок 5

Наші фахівці зроблять монтаж обладнання, презентацію роботи системи.

Крок 6

Ваше майно гарантовано під надійним захистом 24/7 впродовж року.

Установка системи відеоспостереження в Харкові

Охоронне відеоспостереження на даний момент найпопулярніший засіб безпеки в світі. Воно значно зменшує ризик проникнення на об’єкт, дозволяє запобігти крадіжці Вашого майна.

Яку камеру відеоспостереження вибрати?

Hikvision (Хіквіжн) – є світовим лідером в сфері виробництва систем відеоспостереження та безпеки.

Головною перевагою відеокамер під брендом Hikvision вважається висока продуктивність, результатом якої є продумана інженерна стратегія. Компанія використовує у виробництві передові технології, що дає їй можливість займати перші місця в рейтингу найбільш авторитетних компаній світу.

Лінійка камер відеоспостереження компанії представлена:

1.IP-камери Raptor. Камери з цієї лінійки сконструйовані на передовій платформі Raptor, яка характеризується більш ефективним стисненням відео (краще аналогів на 30-50%).

вуличні купольні камери (універсальні камери з системою CMOS, кутами огляду до 1020 і високою роздільною здатністю відео);
вуличні циліндричні камери (головна особливість камер – маленький розмір і їх невидимість при високій якості запису відео, можливості знімати в повній темряві і широким кутах огляду);
міні-купольні камери (серія з найменших камер для зовнішнього і внутрішнього спостереження з сильними технічними характеристиками і датчиками руху);
оснащені інфрачервоним підсвічуванням EXIR (особливість камер в тому, що промені особливим чином створеної UR-підсвічування не розсіюється за кордону фіксується камерою площі, а розподіляють випромінювання в необхідні області, що посилює підсвічування і знижує енергоспоживання);
офісні камери (спеціальні камери для відеоспостереження в офісі, які не пристосовані для вулиці, мають гарний дозволом відео і можливістю запису розмов).

2. Варіофокальний камери Raptor. Інноваційні камери з IP-об’єктивом, особливості конструкції якого, розміщення і форма оптичних лінз дають можливість мануально або автоматично змінювати фокусну відстань, змінюючи кути огляду і розмір переглядається області, тобто використовувати zoom. У лінійці представлені циліндричні і купольні камери, які відрізняються конструкцією корпусу. Є моделі з дозволом від 1,3 Мр до 3 Мр.

3. Швидкісні камери з поворотним механізмом. В рамках даної лінійки відеокамер представлені спеціалізовані рішення з інфрачервоним підсвічуванням і без для спостереження за великою територією. Особливість камер – можливість патрулювання територій, панорамне спостереження, фіксація вторгнення, Face ID, звукове виявлення.

4. Камери риб’яче око. Камери з Fisheye-лінзами, панорамним об’єктивом і досить великими кутами огляду. Особливість камер – це опукле зображення з високою роздільною здатністю від 3 Мр до 6 Мр.

Dahua (Дахуа) – другий за величиною виробник систем безпеки в світі.

Компанія пропонує такі різновиди камер, як:

1. Внутрішні (бездротові) IP камери. Призначені для розміщення в приміщенні. Не витримують сильних коливань температури, але володіють хорошим дозволом камери, що дозволяє робити якісну зйомку вдень і вночі. Внутрішні камери Dahua оснащені вбудованим мікрофоном і здатні робити записи розмов.

2. Роботизована (Speed ​​Dome) IP-камеру. Дозволяє здійснювати панорамне відеоспостереження. Використовує технологію Face ID, має вбудовані датчики нічного бачення, витримує температуру від -400С до + 600С. Легко управляється за допомогою мобільного додатку

3. Купольні IP камери. Відеокамери подібного класу дозволяють отримувати картинку високої якості за рахунок матриці CMOS. За рахунок 2-х канальної кодування даних, відео займає менший розмір, що дає можливість зберігати на диску більше інформації.

4. Вуличні IP камери. Можуть монтуватися на вулиці і в приміщенні. Відмінно витримують перепади температур від -300С до + 600С і погодні аномалії.

5. Відеореєстратори. Є IP і HD-CVI моделі, здатні працювати в HD якості.

Ми працюємо з відеокамерами всіх виробників: Axis, Hanwha Techwin, ACTi, Canon, Sony, Panasonic. В огляді представлені найпопулярніші і показник продажів.

Кваліфіковані фахівці агентства «Охорона-Сервіс» допоможуть Вам вибрати і встановити найоптимальнішу систему відеоспостереження, від найбільш простий, до складної розгалуженої, з використанням віддаленого доступу по захищених каналах відеоаналітики.

Ми готові запропонувати Вам запропонувати широкий перелік видів камер, від звичайних IP камер до ультрасучасних, які працюють на підставі нейронної мережі.

Ці камери здатні самостійно навчатися і аналізувати ризики на Вашому об’єкті, і в разі підозрілих дій відправлять повідомленням нам на пульт охорони і Вам у вигляді смс повідомлення. Ризик буде знешкоджений нашими фахівцями протягом 5 хвилин.

Ми проектуємо системи відеоспостереження:

– для дому, офісу, квартири, дачі, гаража або комерційного об’єкта,
– автономні системи відеоспостереження,
– аналогові системи відеоспостереження в Харкові і області.

Ми можемо інтегрувати систему відеоспостереження в уже існуючу систему технічної безпеки на Вашому об’єкті. Це дозволить створити повноцінний високотехнологічний щит від будь-яких зазіхань на Ваше майно.

Зв’яжіться з нами і ми підберемо для Вас найкраще рішення!

Онлайн заявка