Монтаж систем безпеки

Потрібний надійний захист?

Кращі системи безпеки

Монтаж систем безпеки в Харкові

Ми використовуємо новітні технічні засоби охоронної та тривожної сигналізації. Професійне проектування і монтаж сигналізації забезпечить збереження Вашого майна.

Монтаж системи відеоспостереження з використанням сучасних багатофункціональних камер дозволить Вам завжди бути в курсі подій на об’єкті в будь-якій точці світу.

Установка домофона в квартирі або монтаж системи доступу з багаторівневою ідентифікацією на підприємстві надійно захистить вхід на Вашу територію.

Охоронне агентство

«ОХОРОНА-СЕРВІС» гарантує вам:

– найвищу кваліфікацію фахівців;

– сучасні ефективні системи безпеки, які 100% покривають Ваші потреби;

– надійність і якість монтажу;

– швидку здачу готової системи в роботу;

– сервісне обслуговування.

«ОХОРОНА-СЕРВІС» спроєктує, встановить, зробить наладку систем технічної безпеки. Ми маємо великий досвід і сучасне оснащення.

Наші фахівці готові в найкоротший термін і за вигідною ціною вирішити завдання різного рівня: від установки домофону в квартирі до багаторівневих систем охорони великих об’єктів.

Ми розглянемо побажання замовника, уважно вивчимо об’єкт. Підберемо оптимальну комплектацію охоронної системи. Якщо виникне необхідність, проведемо інтеграцію системи з вже наявними на об’єкті обладнанням.
Змонтуємо охоронну сигналізацію, камери відеоспостереження, системи контролю доступу.

Якщо обладнання в процесі експлуатації вийде з ладу, несправність буде ліквідована нашими фахівцями в найкоротший термін, на місці.

Звертайтеся і отримаєте надійну систему безпеки вже сьогодні!

Щоб замовити послугу Пультова охорона“, залиште заявку в чаті, в формі зворотного зв’язку або зателефонуйте нам.

Залишилися питання? Задайте їх нашим менеджерам!