Послуги

Ми гарантуємо Вам високу якість всіх наших послуг

Замовляйте і переконайтеся самі!

НАШІ ПОСЛУГИ

Пульт централізованої охорони здійснює цілодобове спостереження за об’єктом. У разі спрацювання датчиків або тривожної кнопки до Вас моментально виїжджає група швидкого реагування.

 
Фізична охорона забезпечує безпеку стаціонарних об’єктів будь-якого призначення. Ми маємо чіткі алгоритми дій для кожного співробітника, стежимо за розвитком технологій і безперервно вдосконалюємо процеси роботи.

Ми маємо великий досвід й сучасне оснащення. Наші фахівці готові в найкоротший термін і за вигідною ціною вирішити завдання різного рівня: від встановлення домофону в квартирі до багаторівневих систем охорони великих об’єктів.

Агентство «ОХОРОНА-СЕРВІС» вже 17 років спеціалізується на найбільш затребуваних видах охоронних послуг в Харкові і області. Нам вдалося довести до досконалості технічну оснащеність, розробити алгоритми ефективного реагування на безліч ситуацій. Звертаючись до нас, Ви вибираєте кращу технічну і фізичну захист вашої власності, особисту безпеку, компетентне і коректна взаємодія. Наші послуги:

Пультова охорона комерційних об’єктів, будинків і квартир.

Фізична охорона об’єктів і прилеглих територій.

– Організація і здійснення контрольно-пропускного режиму.

Монтаж сигналізації, відеоспостереження, систем доступу.

Не откладывайте решение вопросов безопасности! Свяжитесь с нами!

Задайте нам питання!