Розповсюджені питання

Часті питання

Задати питання

В яких містах Ваша компанія надає послуги?

«ОХОРОНА-СЕРВІС» надає послуги по монтажу систем безпеки та охорони об’єктів з виїздом власних груп швидкого реагування в місті Харків, селищах Родичі, Черкаська Лозова та Кегичівка.

Також «ОХОРОНА-СЕРВІС» надає послуги по монтажу та обслуговування систем сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу практично по всій території України з подальшим підключенням на пульт охорони.

Що необхідно для установки сигналізації і скільки коштує монтаж?

Для точного розрахунку вартості установки Вам бажано зв’язатися з «ОХОРОНА-СЕРВІС» за телефонами: 093-092-03-33, 050-352-53-33, 067-587-22-42 або через форму зворотного зв’язку на сайті. До Вас на об’єкт (будинок, квартиру) виїде наш фахівець для детального обстеження Вашого об’єкту і опрацювання з Вами технічного завдання. Після цього Вам буде надана точна сума монтажу сигналізації.

У мене в будинку зроблений гарний ремонт, як встановити сигналізацію?

Фахівці «ОХОРОНА-СЕРВІС» підберуть для Вас різні варіанти бездротової сигналізації. До радіодатчиків не потрібно прокладати кабелі, вони встановлюються в потрібних місцях і можна одразу користуватися сигналізацією.

Збираюся робити ремонт в квартирі, коли краще встановлювати сигналізацію?

На етапі прокладки всіх типів комунікацій зверніться в «ОХОРОНА-СЕРВІС» за телефонами: 093-092-03-33, 050-352-53-33, 067-587-22-42 або через форму зворотного зв’язку на сайті. Ми проведемо прокладку кабелів сигналізації, а обладнання встановимо після закінчення всіх оздоблювальних робіт.

У нас в офісі є приміщення з різним графіком роботи. Чи можна окремо ставити кімнати на сигналізацію?

Так, звичайно, можливо. Немає необхідності встановлювати прилад сигналізації в кожному приміщенні. Сучасні системи сигналізації дозволяють встановити один прилад сигналізації і ставити на сигналізацію кожне приміщення окремо як з однієї загальної клавіатури, так і з індивідуальної клавіатури в кожному приміщенні. Звертайтеся в «ОХОРОНА-СЕРВІС» і наші фахівці знайдуть для Вас потрібне рішення.

Якщо відключили електрику на об'єкті, чи буде здійснюватися охорона?

Так буде. У всіх сучасних приладах сигналізації встановлюється резервне джерело живлення – акумулятор. Він може бути різної ємності або може бути кілька акумуляторів. Час роботи систем сигналізації на акумуляторі залежить від кількості датчиків на Вашому об’єкті і стану акумулятора. Пульт централізованого спостереження завжди повідомить Вам про відсутність електричної мережі приладу сигналізації на Вашому об’єкті.

У Вас залишилися питання? Зв'яжіться з нами і наші фахівці нададуть Вам професійну консультацію.